Select Page

ΤΑ 4 ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΤΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΟΜΙΛΟ!

ΤΑ 4 ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΤΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΟΜΙΛΟ!

Πραγματοποιήθηκε σε κεντρικό ξενοδοχείο των Αθηνών η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α κατηγορίας της ΕΠΣΑ.

Το κύριο χαρακτηριστικό της κλήρωσης ήταν το γεγονός ότι για πρώτη φορά κληρώθηκαν στον ίδιο όμιλο και τα τέσσερα (4) σωματεία της Ηλιούπολης! Η ΔΙΑΝΑ, ο Χαραυγιακός, ο ΓΣ Ηλιούπολης και ο Φωστήρας.

Αναλυτικά όλες οι αγωνιστικές του πρωταθλήματος.

1η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΕΥΚΗ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

 

2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

 

3η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

 

4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

 

5η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΕΥΚΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

 

6η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΥΚΗ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

7η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

 

8η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΠΕΥΚΗ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΧΑΪΔΑΡΙ

 

9η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΕΥΚΗ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

 

10η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΠΕΥΚΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

11η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

 

12η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΕΥΚΗ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ

 

13η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

 

14η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΥΚΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

 

15η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

 

16η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΠΕΥΚΗ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ

 

17η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΠΕΥΚΗ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

 

18η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΕΥΚΗ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ

 

19η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΠΕΥΚΗ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

 

20η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΕΥΚΗ

 

21η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΕΥΚΗ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

 

22η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΥΚΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ

 

23η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

 

24η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΠΕΥΚΗ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

25η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΕΥΚΗ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

 

26η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΠΕΥΚΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

27η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

 

28η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΠΕΥΚΗ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ

 

29η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΕΥΚΗ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

 

30η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΠΕΥΚΗ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

About The Author

Leave a reply

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Επαγγελματίες Ηλιούπολη

Τα Πρωτοσέλιδα

Χρηματιστήριο

Πηγή: reporter.gr

Ισοτιμίες Ευρώ

isotimia euro

Τα θέματα ανά ημέρα

Οκτώβριος 2019
Δ Τ Τ Π Π Σ Κ
« Σεπ    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031